КоронавірусКрим Live

   
02:00 - Чернівецька обласна державна адміністрація Буковину накриває друга хвиля поширення COVID-19. Наразі підвищення захворюваності фіксують у всіх районах області, на Кіцманщині ...

Буковину накриває друга хвиля поширення COVID-19. Наразі підвищення захворюваності фіксують у всіх районах області, на Кіцманщині ж зареєстровано спалах коронавірусної інфекції.

Про це ішлося під час онлайн-наради із головними лікарями закладів, що надають первинну медичну допомогу, та керівниками госпітальних баз. Нарада у такому форматі відбулася вперше. Захід покликаний посилити координацію між різними установами, що працюють із хворими на COVID-19, аби ефективно протидія...ти поширенню вірусу.

– Ситуація із розповсюдженням COVID-19 набуває нових обертів, тому мусимо обговорити, яким чином будемо мобілізувати усі наші сили та ресурси, як фінансові, так і кадрові. Головна наша мета – зробити так, аби рівень захворюваності не зростав, а стабілізувався, – зазначила заступниця голови ОДА Наталія Гусак.

Найперше завдання, яке стоїть перед госпітальними базами – сформувати необхідні запаси ліків та засобів захисту. Наразі на рахунках лікарень є близько 50 мільйонів невикористаних коштів. Ці гроші медичні заклади отримали від Національної служби здоров’я України для лікування хворих на COVID-19.

– Є низка лікарень, які за три місяці не витратили жодної гривні на закупівлю медикаментів. Між тим, пацієнти часто скаржаться, що доводиться купувати препарати за свої гроші. Цю ситуацію слід виправити, – закликала Наталія Гусак головних лікарів госпітальних баз.

Що ж до сімейних лікарів, то вони пояснюватимуть пацієнтам важливість вакцинації від грипу, адже таке щеплення – це додатковий захист від сезонних інфекцій.

( Чернівецька обласна державна адміністрація )

11 серпня 2020
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS